LASEROWE ODMŁODZENIE SKÓRY!

Clearlift

Laser ClearLift to jedno z najbardziej efektywnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń do głębokiej regeneracji i odmładzania skóry. Zabieg z jego użyciem można śmiało przyrównać do tradycyjnego liftingu, jednak ze względu na specyfikę I BEZPIECZEŃSTWO oddziaływania lasera na obszar zabiegowy – jest to lifting nowej generacji!

ClearLitf zapewnia intensywną rewitalizację oraz ujędrnieniei zagęszczenie skóry w sposób zupełnie bezbolesny inieinwazyjny. Dlatego metoda ta stanowi niekwestionowaną alternatywę dla wszelkich zabiegów chirurgicznych, które mogą wiązać się z ryzykiem powikłań czy długim okresem rekonwalescencji. W przypadku tego lasera nie ma o tym mowy! ClearLift stymuluje skórę właściwą mechanicznie, a nie jak większość laserów termicznie, dzięki czemu nie narusza naskórka i po zabiegu szybko i swobodnie można powrócić do codzienych aktywności.

 

Frakcyjna technika stymulacji, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka, stanowi szczególną cechę zabiegu i sprawia, że w przypadku ClearLift możliwy jest spektakularny lifting skóry, bez skalpela i bez dyskomfortu.

Działanie

ClearLift to urządzenie inteligentne, które w sposób w pełni kontrolowany i niegroźny dla zdrowia uszkadza skórę, tworząc niewielkie ogniska zapalne, które inicjując proces gojenia, stymulują produkcję pierwiastka młodości, czyli kolagenu, a także elastyny. Tym samym skóra staje się bardziej jędrna i napięta, a wizualnie – wyraźnie młodnieje. Wymienne końcówki lasera umożliwiają odziaływanie na obszar zabiegowy na różnej głębokości. Dzięki temu w trakcie jednego zabiegu można stymulować odbudowę kolagenową na kilku poziomach skóry – w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Terapia jest niebywale skuteczna nie tylko w walce z oznakami upływającego czasu, takimi jak zmarszczki mimiczne, wiotkość skóry czy utrata elastyczności, ale także z rozmaitymi jej mankamentami, np. bliznami czy przebarwieniami.

Komfort

Zabieg z użyciem lasera ClearLitf nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest bardzo komfortowy (dlatego nie ma konieczności stosowania znieczulenia) i bezpieczny dla wrażliwych obszarów, takich jak twarz, szyja czy dekolt. Polecamy go dla każdego fototypu skóry. Co więcej, procedurę laserową z użyciem ClearLift można wykonywać w dowolnej porze roku.

Wskazania

+     Regeneracja i głębokie odmłodzenie skóry
+     Redukcja zmarszczek
+     Wymodelowanie owalu twarzy            
+      Przywrócenie napięcia i elastyczności skóry   
+     Redukcja blizn i przebarwień

Cennik

TWARZ 600 zł
SZYJA 600 zł
DEKOLT 700 zł
OKOLICA UST 350 zł
USTA 200 zł
OKOLICA OCZU 350 zł