Plasma IQ

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIEDO BEZINWAZYJNEGO LIFTINGU POWIEK

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym objawem starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka. Stosowane w korekcji powiek zarówno u kobiet, jak i mężczyzn pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenie. Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Plasma IQ stanowi inteligentne rozwiązanie dla bezinwazyjnego liftingu powiek.

Zabieg

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania

IQ dla Twoich oczu

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki polecany jest każdemu, komu zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia. Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez naruszania otaczających tkanek. Zabieg trwa ok. 20 minut + 20 min. znieczulenie, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

Wskazania

+    Bezinwazyjny lifting powiek        
+    Redukcja zmarszczek wokół oczu
+     Redukcja zmarszczek nad górną wargą, tzw. „zmarszczek palacza”
+    Leczenie wspomagające trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych
+     Usuwanie brodawek i innych zmian skórnych (kępki żółte, włókniaki, prosaki)

Efekty przed i po zabiegach

Cennik

POWIEKA GÓRNA600 zł
POWIEKA DOLNA600 zł
KURZE ŁAPKI400 zł
GÓRNA WARGA600 zł
OKOLICA UST300 zł
ZMARSZCZKI PRZY USZACH1000 zł
USUWANIE WŁÓKNIAKÓW, PROSAKÓWod 150 zł