Termolifting głowicą NIR

Przywróć skórze młodość i jędrność Skóra z wiekiem traci swoją jędrność. Kontur twarzy staje się niewyraźny, pojawiają się zmarszczki i fałdki. Jest to spowodowane wolniejszą niż do tej pory syntezą kolagenu i elastyny. Wysokiej jakości głowica NIR potrafi jednak stymulować produkcję tych białek - tak, aby skóra mogła szybko odzyskać swoją elastyczność.

Działanie

Głowica NIR wykorzystuje światło podczerwone, aby precyzyjnie docierać do tkanek skóry właściwej. To właśnie tam przebiegają procesy produkcji kolagenu. Wiązka światła o długości fali do 1300 nm natychmiast podgrzewa włókna kolagenowe, przez co ulegają one skurczeniu. W ten sposób skóra natychmiast się napina i dodatkowo zyskuje bodziec do intensywnej regeneracji.

Skóra w obszarach objętych zabiegiem staje się gładsza i bardziej sprężysta. Zmarszczki, bruzdy i fałdy ulegają redukcji. Owal twarzy jest wyraźniejszy, a podwójny podbródek znika.

Wskazania

+   Zmarszczki i bruzdy

+    Fotostarzenie skóry

+    Wiotkość skóry w okolicy twarzy, szyi i dekoltu

+    Utrata owalu twarzy

+    Opadające policzki

+    Profilaktyka przeciwstarzeniowa skóry w wieku 25-35 lat

Komfort

Zabieg jest bezbolesny i trwa od 30 do 60 min. W tym czasie klient odczuwa tylko delikatne ciepło.

Pierwsze efekty są często widoczne od razu. Najlepsze rezultaty daje seria 4–6 zabiegów. Proces syntezy kolagenu jest stopniowy – skóra zyskuje maksymalną jędrność od 4 do 8 tygodni po przeprowadzonej serii zabiegów.