LASEROWA TERAPIA ZMIAN NACZYNIOWYCH

Dye-VL

Dye-VL to innowacyjny sprzęt wykorzystujący najnowocześniejszą technologię laserową do nieinwazyjnej i niezwykle efektywnej terapii zmian naczyniowych o różnym podłożu. Zabieg pozwala w sposób bezpieczny dla organizmun zredukować teleangiektazje, czyli rozszerzone naczynka, a także rumień czy zmiany pigmentacyjne skóry powstałe w wyniku fotostarzenia

Działanie

Zastosowanie lasera Dye-VL stanowi doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla osób ze skłonnością do powstawania rumienia czy też płytko unaczynioną skórą z wyraźnymi „pajączkami”. Dzięki laseroterapii możemy skutecznie usunąć rozszerzone naczynka z wybranego obszaru ciała. Jest ona również polecana w profilaktyce oraz terapii trądziku różowatego, który stanowi powszechny problem estetyczny, z jakim klienci zgłaszają się do gabinetów i klinik kosmetycznych.

Unikalna metoda

Dye-VL posiada opatentowany system rozpoznawania pigmentu w skórze. W przypadku usuwania naczynek procedura zabiegowa z jego wykorzystaniem polega na absorpcji światła laserowego przez zmienione komórki, które zawierają czerwone krwinki. W efekcie ulegają one zniszczeniu, a zdrowe komórki w sposób naturalny zajmują ich miejsce. Dzięki tej kontrolowanej odnowie biologicznej obserwujemy zazwyczaj całkowitą redukcję zmian naczyniowych lub pigmentacyjnych. Laser likwiduje rumień lub rozszerzone naczynka, emitując światło o długości 500-600 nm. Dzięki temu skóra w obszarze zabiegowym jest minimalnie narażona na ekspozycję światła lasera, co pozwala na uzyskanie znacznie lepszych rezultatów terapii niż w przypadku innych metod, w możliwie najkrótszym czasie.

Komfort

Specjalna końcówka chłodząca, w którą wyposażona jest głowica urządzenia, skutecznie minimalizuje ewentualne nieprzyjemne doznania, zapewniając pacjentowi komfort w czasie zabiegu. Oczekiwane rezultaty osiągamy zazwyczaj po wykonaniu od 1 do 6 powtórzeń, w odstępie minimum 3 tygodni. Zabieg nie wymaga znieczulenia ani specjalnego przygotowania.

Wskazania

+    Zmiany naczyniowe        
+    Rumień                
+    Pajączki    
+    Trądzik różowaty   
+    Zmiany pigmentacyjne skóry
+    Naczyniaki płaskie

Efekty przed i po zabiegach

CENNIK

CZOŁO 350 zł
POLICZKI + NOS 450 zł
NOS 220 zł
OKOLICA UST 250 zł
BRODA 200 zł
CAŁA TWARZ 600 zł
SZYJA 550 zł
DEKOLT 550 zł
RAMIONA 600 zł
PRZEDRAMIONA 600 zł
DŁONIE 450 zł
PLECY 600 zł
POJEDYNCZE NACZYNKO 100 zł