Maxi Laser

w Twoim salonie

Zapoznaj się ze szczegółami współpracy​

Oferta dla salonów

Oferujemy Ci komfortową relację biznesową na bardzo atrakcyjnych warunkach, która umożliwi poszerzenie oferty Twojego gabinetu o najbardziej pożądane przez klientów zabiegi, przy użyciu nowoczesnych sprzętów oraz najwyższej klasy preparatów wykorzystywanych we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej. Dzięki temu Twój salon kosmetyczny zdobędzie popularność oraz wysoką pozycję na lokalnym rynku, wzmocni swój pozytywny wizerunek, ale też wyróżni się jakością usług i profesjonalizmem na tle konkurencji. A to wszystko bez inwestowania pieniędzy, bez konieczności szkolenia personelu z nowych zabiegów, bez ryzyka. Możesz tylko zyskać – również finansowo

Jak dokładnie wygląda współpraca?

Nawiązując relację biznesową z Maxi Laser, możesz wprowadzić do swojego menu usług wiele innowacyjnych metod z zakresu laseroterapii oraz medycyny estetycznej, które z pewnością zainteresują Twoich klientów/pacjentów. W zależności od potrzeb wybierz jeden lub kilka z proponowanych zabiegów.

Współpraca

W ramach współpracy do Twojego gabinetu w umówionym terminie przyjeżdża nasz doświadczony specjalista z wykształceniem kierunkowym (magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dysponująca wszelkimi potrzebnymi certyfikatami), aby przeprowadzić wybrane zabiegi dla Twoich klientów. Wszystkie wykonywane są przy użyciu naszych specjalistycznych urządzeń oraz z wykorzystaniem naszych atestowanych preparatów. Ty udostępniasz gabinet, zapisujesz swoich klientów na uzgodniony wspólnie termin, – my z najwyższą starannością realizujemy usługi. Spotykamy się raz na 5 tygodni w Twoim obiekcie, ponieważ z taką częstotliwością rekomendujemy powtórzenie naszych zabiegów w celu uzyskania optymalnych efektów.

Brzmi ciekawie?​

To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki – wystarczy, że zostaniesz naszym Partnerem

Zapraszamy do kontaktu!

Otwarte

pn - pt:
8:00 - 18:00

E-MAIL

kontakt@maxi-laser.com

Facebook

Kosmetologia Maxi Laser

Instagram

maxilaserkosmetologia